Dětský domov Ostrava-Hrabová

Novinky

Mikuláš

Dneska k nám zavítal Mikuláš s pomocníky...no těch pomocníku měl tedy hodně, ale bylo to fajn. Děkujeme škole Prigo za supr akci....

Mikuláš

Halloween v DD

Halloween v DD

Akce s Billou

Zábavné odpoledne co si pro děti připravil Supermarket Billa. 

Akce s Billou

Zákaz návštěv v DD

Návštěvy v DD jsou kvůli karantenním opatřením povoleny pouze po předchozí telefonní domluvě a dodržení hygienických pravidel v době karanteny ČR. 

Zákaz návštěv v DD

Oslavy na Krajském úřadu

Návštěvníci krajského úřadu si připomenou 30 let od sametu

Blížící se kulaté výročí sametové revoluce si návštěvníci Krajského úřadu Moravskoslezského kraje připomenou na dni otevřených dveří. Úřad zve k neformální návštěvě v Den české státnosti, tedy v sobotu 28. září 2019. Mezi 10. a 14. hodinou si lidé prohlédnou prostory hejtmanství, taky se pobaví a dozví se spoustu zajímavých informací.

„Den otevřených dveří je skvělou příležitostí představit krajský úřad jinou formou, než oficialitami v běžné úřední dny. Chceme lidem z Moravskoslezského kraje ukázat, jak to u nás vypadá a pobavit je. Také si společně připomeneme, co se v republice dělo před třiceti lety. Doufám, že o návštěvu hejtmanství bude minimálně stejný zájem jako v minulém roce,“ uvedl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák s tím, že se i letos vedení kraje setká při volné debatě s občany, která je naplánovaná na 12 hodin v sále krajského zastupitelstva. 

https://www.msk.cz/cz/verejnost/navstevnici-krajskeho-uradu-si-pripomenou-30-let-od-sametu-132712/