Dětský domov Ostrava-Hrabová

Novinky

Mikuláš v domově 2018

Děti v našem dětském domově tento rok nebyly moc hodné a proto za nimi přišel jen čert a ten, kdo mu řekl básničku nebo zazpíval nějakou vánoční písničku dostal adventní kalendář. 

Ahoj Lucka a Jarka holky z DD

 

 

Mikuláš v domově 2018

Začal Advent 2018

Dneškem začal Advent  a my jsme se šli s DD podívát na rozsvícení vánočního stromku před radnicí v Hrabové. Děti z místní ZŠ akci zpříjemnily zpěvem koled a náš Nikolas je doprovodil na saxofón. 

Začal Advent 2018

Florbalový turnaj mezi DD 2018

Dneska proběhnul náš tradiční turnaj ve Florbale mezi dětskými domovy Moravskoslezského kraje. Soutěžilo se v kategorii kluci i dívky a postupnou hrou se týmy dostaly až do finále. Náš chlapecký tým získal první místo a dívčí krásné druhé. Krom klasické hry, se hrál i Král střelců. Děkujeme všem ,kteří pomohli s přípravou, sponzorovali uskutečnění turnaje i běžné diváky a fanoušký týmů. Moc děkujeme sponzorům za finanční dar a to, panu Ing. P. Hartmanovi z firmy European smart light a.s. , panu M. Širancovi z firmy Front security s.r.o. a Dobrovolným hasičům z Petřvaldu u Mošnova díky, kterým se povedlo turnaj zajistit. 

 

Florbalový turnaj mezi DD 2018

PF 2018

Večírek s Maxiky

Dne 13. 12. 2017 jsme se vydali s dětským domovem na předvánoční večírek s Maxim Turbulenc. Spolu s naším DD se akce zúčastnil i DD Frýdek – Místek a Ostrava-Vizina. Celou akci nám připravil s Maxiky náš skvělý sponzor P. Nědoba, čímž mu tímto děkujeme.  Jako první vystoupila skupina Božský Kája, po nich nastoupil kouzelník A. Krejčí a nakonec vystoupila skupina Maxim a při některých skladbách je doprovázely naše děti. Po konci živých vystoupení, jsme měli taneční After party. Celou akci jsme měli skvělé občerstvení a všichni dostali i balíček na doma.

Večírek s Maxiky