Dětský domov Ostrava-Hrabová

Novinky

Florbalový turnaj mezi DD 2018

Dneska proběhnul náš tradiční turnaj ve Florbale mezi dětskými domovy Moravskoslezského kraje. Soutěžilo se v kategorii kluci i dívky a postupnou hrou se týmy dostaly až do finále. Náš chlapecký tým získal první místo a dívčí krásné druhé. Krom klasické hry, se hrál i Král střelců. Děkujeme všem ,kteří pomohli s přípravou, sponzorovali uskutečnění turnaje i běžné diváky a fanoušký týmů. Moc děkujeme sponzorům za finanční dar a to, panu Ing. P. Hartmanovi z firmy European smart light a.s. , panu M. Širancovi z firmy Front security s.r.o. a Dobrovolným hasičům z Petřvaldu u Mošnova díky, kterým se povedlo turnaj zajistit. 

 

Florbalový turnaj mezi DD 2018

PF 2018

Večírek s Maxiky

Dne 13. 12. 2017 jsme se vydali s dětským domovem na předvánoční večírek s Maxim Turbulenc. Spolu s naším DD se akce zúčastnil i DD Frýdek – Místek a Ostrava-Vizina. Celou akci nám připravil s Maxiky náš skvělý sponzor P. Nědoba, čímž mu tímto děkujeme.  Jako první vystoupila skupina Božský Kája, po nich nastoupil kouzelník A. Krejčí a nakonec vystoupila skupina Maxim a při některých skladbách je doprovázely naše děti. Po konci živých vystoupení, jsme měli taneční After party. Celou akci jsme měli skvělé občerstvení a všichni dostali i balíček na doma.

Večírek s Maxiky

Podzimní prázdniny

Na podzimní prázdniny jsme s domovovem vyjeli na sruby, které nám půjčil Klub Stonožka  ve vesnici  Dívčí hrad.  Počasí nám sice moc nevyšlo a konec byl dokonce i dobrodružný z důvodů vichřice, která shodila stromy na koleje, ale jinak jsme si odpočinuli na čerstvém vzduchu, zahráli šipky, fotbal, prošli se lesem a dělali spoustu dalších aktivit. Na srubech jsme si i sami vařili, takže to bylo velmi podobné tomu, jako by jela normální rodina na chatu.

Podzimní prázdniny

Takhle třeba trávíme deštivé odpoledne.....